danutz utiate frateeee

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

danutz utiate frateeee

Mesaj  spartakus la data de Lun Feb 25, 2013 5:03 pm

Poi bah in plm , ala cu portugalia nu a vrut sa joace cu mine ,, nu miai pus punctele in pula mea cum a castigat ala grupa ?? zimi si mie Neutral ce plm ne bate-m joc :@ 4 puncte cu croatia , 6 danemark , si portugalia nu a vrut sa joace :@ ne bate-m joc in pwla mea :@

spartakus

Data de inscriere : 31/01/2013

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: danutz utiate frateeee

Mesaj  danutzrl la data de Lun Feb 25, 2013 6:41 pm

spartakus a scris:Poi bah in plm , ala cu portugalia nu a vrut sa joace cu mine ,, nu miai pus punctele in pula mea cum a castigat ala grupa ?? zimi si mie Neutral ce plm ne bate-m joc :@ 4 puncte cu croatia , 6 danemark , si portugalia nu a vrut sa joace :@ ne bate-m joc in pwla mea :@
Ba daca ala cu portugalia nu a vrut sa joace, de ce nu ai postat pe forum conversatia cu care i.ai zis sa joace? Eu am stabilit data pana la care se vor juca meciurile...Daca pana la data stablilita toate echipele nu si.au jucat meciurile, echipele cu cele mai multe puncte au mers mai departe...eu rezultatele care mi s.au spus alea le.am postat!

danutzrl
Administratori
Administratori

Data de inscriere : 29/01/2013
Varsta : 21

Vezi profilul utilizatorului http://darabaneni-fifa07.forumer.ro

Sus In jos

Mesaj  danutzrl la data de Lun Feb 25, 2013 6:44 pm

danutzrl a scris:
spartakus a scris:Poi bah in plm , ala cu portugalia nu a vrut sa joace cu mine ,, nu miai pus punctele in pula mea cum a castigat ala grupa ?? zimi si mie Neutral ce plm ne bate-m joc :@ 4 puncte cu croatia , 6 danemark , si portugalia nu a vrut sa joace :@ ne bate-m joc in pwla mea :@
Ba daca ala cu portugalia nu a vrut sa joace, de ce nu ai postat pe forum conversatia cu care i.ai zis sa joace? Eu am stabilit data pana la care se vor juca meciurile...Daca pana la data stablilita toate echipele nu si.au jucat meciurile, echipele cu cele mai multe puncte au mers mai departe...eu rezultatele care mi s.au spus alea le.am postat!
AAAA acum m-am uitat mai atent, am uitat sa iti trec rezultatele! Iti trec acum punctele si mergi tu mai departe! IMI CER SCUZE INCA O DATA , bine ca ai ai zis!

danutzrl
Administratori
Administratori

Data de inscriere : 29/01/2013
Varsta : 21

Vezi profilul utilizatorului http://darabaneni-fifa07.forumer.ro

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus